O firmie

Właścicielem i podmiotem prowadzącym sklep internetowy, działający pod adresem diabetyk24.pl jest 

Diabpol Sp. z o.o.
wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS: 0000365882,
nr NIP 7010259045,
nr REGON 142611096,

o wysokości kapitału zakładowego: 141 200,00 zł,
z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiosny Ludów 71

Telefon (biuro): +48 22 464 86 86
E-mail (biuro): sklep@diabetyk24.pl

Diabetyk24 to działający od 2010 r. sklep internetowy, którego głównym profilem działalności jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii. Jesteśmy pierwszym tego typu sklepem w Polsce, a obecnie także liderem w diabetologii online. Diabetyk24 to także dwa punkty stacjonarne w Warszawie.

Naszym największym dobrem jest zaufanie i opinia naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań by zamówienia były realizowane szybko i profesjonalnie, a załoga dysponowała ekspercką wiedzą z dzieciny diabetologicznych artykułów medycznych. 
W 2016 r. zostaliśmy wyróżnieni przez Opineo.pl za jakość naszych usług, na podstawie opinii naszych klientów.

Stale pracujemy także nad tym by dysponować pełną ofertą produktów dla diabetyków i by były one w konkurencyjnych cenach. Sprowadzamy nowe wartościowe produkty z zagranicy, uważnie słuchamy swoich klientów względem brakujących w naszej ofercie produktów.

Nasz stale rosnący zespół tworzą ludzie, którzy są związani z branżą diabetologiczną oraz prowadzeniem działalności handlowej i analitycznej od kilkunastu lat. Członkami zespołu są także osoby chore na cukrzycę i edukatorzy diabetologiczni.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Diabetyk24